Çagri Merkezi

+90 444 0 210

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

E-Posta

info@colin.com.tr
 

Ürünler

Sayfada

Boyama Yardımcıları
Alkalin® Viscose - Viskonların Reaktif Boyanması İçin Geliştirilmiş Özel Toz Alkali
Viskoz kumaş veya ipliklerin boyanması için geliştirilmiş, tampon karakterli, yumuşak güçte alkalidir. Viskozlar soda ile boyandıklarında yıpranırlar. Kostik içeren alkaliler viskoz elyafın mukavemetini ciddi oranda zayıflatır.
Boyama Yardımcıları
Viscopol EDP - Viskon boyama için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi
Daha Güvenli, Daha Ekonomik, Daha Egal, Viskon Boyamaya hazır mısınız? Üç kimyasal ile dört saatte; 0,175 TL/KG maliyetle Viskon boyayın! Viscojet Serisi kimyasallarımız ile tüm renklerde kolay, güvenli ve hızlı boyama?
Önişlem Yardımcıları
OxiActive - Viskonlar İçin Geliştirilmiş Kombine Kasar Malzemesi
Hassas yapıdaki viskon kumaşların beyazlatılması için kullanılır.
Önişlem Yardımcıları
OxiActiveC - Düşük Sıcaklıkta Viskon Kasarı İçin Özel Yardımcıtive
Düşük sıcaklıkta güvenli şartlarda, viskonu deforme edip kükürt açığa çıkarmadan, temizlemek ve beyazlatmak için kullanılır.
Boyama Yardımcıları
DECACID SAB -Dispers Boyama İçin Özel Egal Boyama Yardımcısı
Dispers boyamanın, toplam sertlik, bikarbonat ve demir, bakır iyonlarının yüksek oldugu durumlarda düzgün bir şekilde yapılmasına imkan sağlar. İyon tutucu, egalizatör ve dispergatör ile asit ayarlayıcı ve pH tamponlayıcı yerine kullanılır.
pH Tamponlama YardImcıları
AlkaliBuffer - Alkali Üretiminde Kullanılan Tampon Hammadde
Reaktif boyama için üretilen sıvı veya toz alkalilerde, pH tamponu görevi gören alkali üründür. pH=11'de sabitlik sağlayıcıdır.
Boyama Yardımcıları
Decopol Reaktif - Reaktif Boyama İçin Egal Boyama Maddesi
Selülozik elyaf ve kaışımlarının reaktif boyanmasında; düzgün boyamayı sağlamak için geliştirilmiş, proses güvenliği ve boyama tekrarlanabilirliğini yükselten; egal boyama yardımcısı
Boyama Yardımcıları
DECOLIN DC - Boya Verim Düzenleyici
Kalsiyum, magnezyum, demir, bakır iyonlarından kaynaklanan hataları önlemek gereken tüm banyolarda kullanılır. 1 g/l DECOLIN DC ile; toplam 15 Alman sertliğindeki ortamda bile sorunsuz boyama gerçekleştirilebilir.
Boyama Yardımcıları
Alkalin Cotton - Tampon Karakterli Eriyik Alkali
Pamuk ve viskoz boyamalarda Soda yerine kullanılan, tampon karakterli eriyik alkalidir. Sodadan daha güvenli ve daha verimli olması nedeni ile tercih edilir.
Boyama Yardımcıları
SüperSoda - Güvenli İşlemler İçin En iyi Yardımcı
Soda ile kuvvetli bazik tampon bazı kimyasalların, yüksek basınç ve sıcaklık altında elde edilmiş, kompleks/polimer yapısında bir Soda molekülüdür. 10 Ton Soda yerine 1,7 Ton SüperSoda yeterli! Kompleks polimer Süper Soda molekülü emrinizde!